Hakkımızda

Kafe | GARDENYA CAFE | ANTALYA

Siz ve arkadaşlarınız, kahve ve kek eşliğinde güzel bir öğleden sonra geçirmek üzere davetlisiniz. GARDENYA CAFE' miz öğle yemekleri, öğleden sonra atıştırmalıkları veya iş zamanı güç toplamak için hızlı bir fincan kahve için beğenilen bir buluşma noktasıdır. Güzel dış mekanlarımızda arkadaşlarınız ve ailenizle günün tadını çıkarabilirsiniz. İç alanlarımız çok iyi şekilde iklimlendirildiği için ziyaretiniz esnasında dışarıdaki iklimden bağımsız olarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

Öğle yemeği dahil, en iyi kafe

Otantik Türk mutfağımız sizi keyiflendirecektir. Olağanüstü yerel ürünler ve kapsamlı yöresel gıdalar sizi büyüleyecektir. Atıştırmalık olarak ara sıra zengin çeşitli hamur işimiz veya rüya gibi tatlımız keyfini sürün. Bizde harika bir kahvaltı veya bir öğle yemeği için hiçbir engel yok. Size ayrıca ücretsiz WiFi bağlantı hizmeti de sunuyoruz. Sigara içenler için ayrı bir alan düzenledik.

Özel etkinliklerinizde size yardım edelim

Bize engelsiz ulaşım elbette mümkündür. Rezervasyon yaptırmak bizde online-rezervasyon hizmeti sayesinde çok kolaydır. Ödeme şekli olarak VISA, Mastercard, Bankamatik kartı, Metropol, Multinet, Ticket, Sodexo, Setcard kartlarını  kabul ediyoruz. Ayrıca nakit ödeme imkanı da bulunmaktadır. Özel etkinliklere de hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçmeniz yeter. Her gün 08:30 ila 23:00 saatleri arasında açığız.